Počas celej doby v tábore zažijete tieto neopakovateľné zážitky 

Sumo zápasníci

V zahraničí obľúbená atrakcia už aj na Slovensku! Špeciálne obleky na zvýšenie hmotnosti a okrúhly penový matrac, ktorý je pokrytý klzkým materiálom, čím pridáva na obtiažnosti súboja. Je to veľmi zábavná hra nielen pre hráčov, ale aj pre publikum. Pravidlá sú jednoduché. Musíte zvaliť a stlačiť súpera dolu na matrac.

Obrie šípky

S obrími šípkami môžete usporadúvať súťaže pre jednotlivcov, aj pre družstvá.Nafukovacie obrie šípky sú vhodné pre deti aj dospelých

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/6

Spoločenské hry

Počas celej dĺžky pobytu sa budeme venovať aj spoločenským hrám, ktoré vo významnej miere rozvíjajú tvorivosť, logické a strategické schopnosti vašich detí. Spoločenské hry budú primerané veku detí, samozrejme nebudú chýbať aj sútaže v týchto hrách.  

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/2

Rytieri

zábavná atrakcia, kde je úlohou jedného rytiera zhodiť hlavu tomu druhému , pričom si musí strážiť tu svoju :) 

Športové hry

V tábore taktiež nebudú chýbať ani klasické športové hry ako volejbal, futbal, vybíjaná, basketbal, pingpong, Petang a ďalšie

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Twister

zábavná nafukovacia atrakcia sa hra podľa pravidiel twistru ale s väčším počtom hráčov a v danej atrakcii aj po stenách nielen po podlahe čim sa zvyšuje zábavný rozmer danej hry

Zorbing

Šialene, ale bezpečne...

   Keď s vami svet točí, zatočte s ním aj vy! Vlezte do gule, rozpažte ruky a zorbujte! Vygúľajte sa do pohody a prevalcujte aj ten stres, ktorý ešte len ide okolo. Takú lavínu pocitov eufórie pri padaní z kopca vám neposkytne žiadna iná aktivita.

Lezecká veža

Nafukovacie lezecké veže ponúkajú deťom zážitok, ktorý prakticky nemajú kde inde získať. Najväčšou výhodou nafukovacích lezeckých veží je ich bezpečnosť. Deťom tu nehrozí viac-menej žiadne riziko. Rodičia ich na takúto atrakciu môžu poslať bez toho, aby sa obávali o ich bezpečnosť. Je takmer isté, že pri lezení deti spadnú. V tom však nie je žiadny problém. Spadnú na mäkkú podložku a o pár sekúnd si lezenie môžu s úsmevom na tvári zopakovať.

Vodný futbal- volejbal

Zábavná atrakcia, ktorá je určená pre deti aj dospelých. Nafukovacie futbalové ihrisko je naplnené po členky vodou, čím je sťažené behanie po ihrisku a hráči sa šmýkajú po mäkkom penovom povrchu. Zábavná atrakcia, ktorá pobaví hráčov aj divákov. V prípade volejbalu je do výšky bránok zavesená sieť.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/8

Zorbing Futbal

Podľa pravidiel futbalu :)

Bumper Ball, kde účastníci majú na sebe nafukovaciu guľu. Úlohou súťažiaceho je zvaliť súpera na zem. V narážacej guli sa dajú robiť kotrmelce, saltá, hádzať sa o zem a podobne sa vyblázniť do sýtosti. Narážacie gule sú zaujímavá novinka, ktorá pobaví hráčov aj divákov, v ktorej vám nehrozí žiadny úraz, ale príjemný mäkký náraz. 

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/2

Prekážková dráha

deti si svoju fyzickú kondíciu budú môcť overiť aj pri atrakcii prekážková dráha.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/11

Boxing

zábavná atrakcia na spôsob boxu ale so zábavnými rukavicami a v nafukovacej aréne 

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/2