top of page

O nás

Vitajte na webe Športovo- zábavného tábora Funnycamp
 

Priatelia,

vedenie Športového klubu VOUK pozýva na aktívnu dovolenku mládežnícke organizácie, združenia, školy, fyzické osoby, všetkých tých, ktorých zaujíma airsoft, turistika, kempovanie.

Vznik nášho Športového klubu VOUK sa datuje od roku 2009, od času, keď sme prostredníctvom internetu začali vyhľadávať dostupné informácie a začali organizovať prvotné hry, rad súťažných disciplín – fan airsoft.

Športový Klub VOUK sa v súčasnej dobe venuje viacerým aspektom spoločenského života, pričom dominujúcou častou je práca s deťmi a mládežou.

 

 Športový Klub VOUK organizuje

-detský tábor MASH armycamp.sk

-detský tábor Funnycamp.sk

- požičovňu zazitok.eu

- Airsoftový krúžok pre deti a mládež v Snine

-Kynologické poradenstvo

 

 

V roku 2010 sa sformovaná skupina stabilných členov rozhodla pre vznik a registráciu Športového klubu VOUK a pre atraktivity programu rozšírila činnosť o turistiku a kempy v prírode, ktoré dnes vyhľadáva trendová mládež.

Športový klub v tom čase dostal meno – ŠK VOUK.

V roku 2012 športový klub organizoval prvý ročník ARMY- airsoftového tábora MASH, daný tábor je zaraďovaný medzi najlepších organizátorov táborov.  V tejto tradícii pokračuje dodnes. 

Na základe daných skúseností sme sa rozhodli zorganizovať v roku 2017 historicky prvý zábavný tábor pre deti v tomto štýle. 

Priatelia, radi uvítame všetkých záujemcov, ktorí majú zmysel pre súťaživosť a preferujú zdravý životný štýl.

Napíšte nám, odpovieme Vám na Vaše ponuky a návrhy!

ŠK VOUK

bottom of page